İçeriğe atla

Su Tesisat Firması

Zytinburnu ilçesinde su tesisat firmamız profesyonel olarak hizmet vermektedir. Yapı sistemi içerisinde meydana gelen en önemli sorunlardan biri de su tesisatı arızalarıdır.

Su tesisatı arızaları eskiden elde olmayan teknolojik cihazlardan dolayı oldukça zahmetli ve masraflı geçen bir süreç iken, günümüzde gelişen teknoloji ile birlikte bu sorun ortadan kalkmıştır. Eskiden elde olmayan teknolojik cihazlardan dolayı sizleri günlerce uğraştıran ve bir o kadar da masrafa sokan su tesisatı arızalarının tamamı günümüzde tarihe karışmıştır.
Su tesisatı kaçağı sorunu eski yeni demeden her türlü yapıda meydana gelen bir problemdir.

Tesisat Onarımı Yapıyoruz..

Yeni binalarda kullanılan kalitesi düşük su boruları nedeniyle sık sık ortaya çıkan bu problemlerin tamir işlemi de uzmanlık ve bilgi gerektirmektedir. Bu nedenle meydana gelen bu arızalar ile tek başınıza başa çıkmanız mümkün değildir. Su tesisatçı  sorununda tespit işlemi, tamir işleminden daima daha zor olmuştur, bunun nedeni de, su borularının gözle görünmemesidir.

Gözle görünmeyen su borularında oluşan arızaların tespit ve tamiri için evvela boruların üzerinde yer alan fayans ve beton kırılmaktaydı.

Tam olarak nerede olduğu bilinmeyen arızayı, eve çağırdığınız su tesisatçı ustası rastgele kırma dökme işlemi uygulayarak arızayı tespit etmeye çalışır.

Rastgele kırma dökme işlemi ile bulunmaya çalışılan ve günlerce süren kırma dökme işleminin ardından su kaçağı tespit ve tamir işlemi gerçekleştirilen yapı da bu kez daha masraflı işlemlerin yapılması gerekmektedir.

 Kırmadan Çözüm Buluyoruz..

Ev hanımlarının korkulu rüyası olan su tesisatı arızalarında kırılan yerlerde oluşan molozlar sizleri bir hayli rahatsız etmekteydi. Kırılan yerlerde oluşan molozların atılması, yeniden tamir edilmesi ve temizliğin yapılması gibi teferruatlar sizleri günlerce uğraştırmaktaydı.
Su tesisatı sorunlarının özellikle banyo, mutfak ve tuvalet gibi yerlerde meydana gelmesi sizleri daha fazla zor duruma düşürmekteydi. Çeşitli ihtiyaçlar dolayısıyla sık sık kullanılan bu bölümlerde meydana gelen arızalar, hayatınızın olağan akışını da olumsuz yönde etkilemekteydi.
İstanbul kırmadan dökmeden su tesisatı arızalarını tamir eden firmamız, sizleri teknolojinin son harikası olan cihazlarla tanıştırarak sizlere % 100 garantili hizmet sunar.

Firmamız en zahmetli su tesisatı sorunlarını bile kısa süre içerisinde ortadan kaldırır. İstanbul’un bütün ilçe ve semtlerine hizmet götüren firmamız, sizlere bir telefon kadar yakındır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir