İçeriğe atla

Zeytinburnu Su Akıntısı Bulma

Zeytinburnu su kaçağı tespiti konusunda İnsanların kafasında hep bir soru işareti vardır ve bir tesisat firmasını aramakta çoğu zaman çekinirler.

  • Neden mi?

Firma denildiği zaman insanlar ev tadilatı kadar ücret ödeyeceklerini düşünürler ve çok ayrıntılı davranıp onların zamanını çalacağımızdan şüphe duyarlar. Halbuki insanlar ön yargılı davranmayıp bilinçli bir şekilde düşünseler, böyle bir soru kafalarında yer etmeyecektir. Ben size bu konuda bilgi verip kafanızdaki tüm olumsuz düşünceleri yok etmek niyetindeyim.
Ersoylar Tesisat olarak Avrupa’dan siz değerli müşterilerimize hizmet adına getirttiğimiz donanımlar sayesinde sizin kafanızda oluşan soru işaretlerini kaldırmak mümkün olacaktır.

Eğer ki diyorsanız ben kendi çabalarımla hallederim Mahallede tesisatçı Ahmet usta var o benim işimi görür yeter bana diyorsanız, siz bilirsiniz. Ama o Ahmet Ustanın size sağlayacağı hizmet pek verimli olmayacaktır. Çünkü kulağını duvara dayayıp suyun sesini dinlemeye çalışacaktır veya bir bardak alıp onunla duvarı dinleyebilir. Biz ise teknolojiyi ayağınıza kadar getiriyoruz ve son derece yüksek verim alabileceğimiz kulaklıklarla tek bir dinlemeyle sorunu noktasal olarak bulabiliyoruz. Vakumlu aletlerle de sorunun kaynaklandığı yerdeki fayansa hiçbir şekilde zarar vermeden fayansı söküyoruz ve sadece o bölge de onarım yapıyoruz. Artık eski yöntemlere gelin birlikte son verelim ve teknolojinin son harikası bu donanımlarla birbirimize zarardan çok fayda gösterelim.

Zeytinburnu Cihazla Su Kaçağı Bulma

Zeytinburnu semtinde eski binalar olması nedeniyle olumsuzluklar da kaçınılmazdır. Her evde olmasa da bazı evlerin borularında hasarlar meydana gelmektedir. Tesisat borularında tıkanıklıktan tutun çatlamaya kadar her türlü sorunla karşılaşabilirsiniz. Önemli olan sorunun nereden kaynaklandığını bulmak ve olayı hasarsız bir şekilde atlatmaktır. İnsanlar mahalle dükkanlarına giderek oradan yardım istemekte ve tesisatçılar da olayı çözeyim derken yüzlerine gözlerine bulaştırabiliyorlar. Uzman tesisatçılarla mahalle tesisatçıların arasındaki fark nedir diye sorarsanız eğer cevabı çok basit.

Mahalle tesisatçısının yaptığı iş kendi açılarından sağlıklı olabilir ama bizim açımızdan sağlıksızdır.

Biz Ersoylar Tesisat olarak teknolojik cihazlarla çalışıp, sektörde kullanılmakta olan son derece yüksek teknik metotları kullanmaktayız. Zeytinburnu’nun tüm cadde ve semtlerini gün içerisinde kesintisiz hizmet vermekteyiz. Günün her saati çağrı destek merkezlerden arayıp ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Firmamız %100 garantili tespit ve tadilat işlemleri sunmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir