İçeriğe atla

Zetinburnu Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Deforme olan su boruları ve bu gibi sebepler yüzünden su kaçakları meydana gelmektedir. Zetinburnu Cihazla Su Kaçağı Tespiti  hizmeti veren firmamız, Zeytinburnu nun tüm mahallelerine mobil teknik servis hizmeti vermektedir. Su kaçağı ve tüm su tesisat şikayet ve ihtiyaçlarınız için bizi arayabilirsiniz. Su kaçaklarını kırmadan, dökmeden ve hiçbir yere zarar vermeden buluyor ve onarımını yapıyoruz. Bizi Tüm ilçeler ve mahallelerden arayabilir ve tüm şikayetlerinizi aktarabilirsiniz.

Küflenen fayans araları, dökülen sıvalar, nemlenen ve rutubetlenen tavanlar, su sızıntılarına ve su kaçaklarına işarettir. Bu gibi bir duruma şahit olursanız uzman ekiplere haber vererek yardım isteyiniz. Çünkü su kaçaklarına, gerekli ekipman ve bilginiz olmadan ilkel yollarla müdahale etme şansınız yoktur. 

Deneyimli Kadro ve Zetinburnu Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Su kaçaklarının belirtilerini görür görmez haber vermeniz durumunda su kaçaklarını kısa sürede buluyoruz ve tamiratını yapıyoruz. Kırmadan ve dökmeden yapılan su kaçağı bulma işleminde özel aletler kullanılmaktadır.

Termal Kamera: Termal kameralar su kaçaklarının yerini tespitte kullanılmak üzere geliştirilmişlerdir. sıcak suyu ve soğuk suyu ayırt ederek, su kaçağının yerini  bulmada işe yaramaktadır.

Akustik Ses Dinleme Cihazı: Akustik ses dinleme cihazları ise yeri belirlenen su kaçaklarını ve su sızıntılarını milimetrik olarak bulmaya yani tam olarak nokta atışı yapan cihazdır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir