İçeriğe atla

Yenidoğan Petek Temizliği

Yenidoğan petek temizliği firması olarak siz değerli müşterilerimizin ısınma alanlarında kullandığı tüm kombi bakım ve petek temizliği işlemlerini başarıyla gerçekleştiren yetkili firmayız.

Kış aylarına girerken oluşabilecek olumsuz hava koşullarına karışı daha korunaklı ve hazırlıklı olmak için tüm bakımları ve petek temizliğinizi yaptırmanız gerekmektedir.

Petek temizliğini yaptırmazsanız eğer mevcut ısı dışarıya vurmaz ve daha fazla yakıt harcayarak bütçenize zarar vermiş olur.

Her nerede olursanız olun tüm il ilçe semt ve mahallelerde hizmet vermekteyiz. Bizlere bir telefon kadar uzaktasınız.

Ofis büro iş yeri fabrika daire apartman gibi tüm ısınma alanlarında hizmet sunmaktayız. Yapacağımız tüm çalışmalar firmamız tarafından kalite standartlarına uygun yapılarak garantili iş teslimatı ile güvence altına alınmaktadır.

Detaylı bilgi ve destek almak için bizimle iletişime geçiniz.

Yenidoğan Petek Temizliği Kaliteli Hizmet

Firma olarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti kendimize benimsediğimiz en önemli unsurdur. 7/24 iletişime geçme imkanı sunan firmamız sizlere her alanda destek olmaktadır.

Bünyemizde bulunan uzman kadromuz tesisatçı ustalarımız ve kullandığımız son teknolojik ekipmanlarla tüm petekleri temizliyoruz.

Kimyasal madde kullanılarak makinelerle yapılan temizlemeler de hiç bir çevre kirliliği oluşmamaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir