İçeriğe atla

Toprak Altında Kaçak Bulma

Zeytinburnu İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan ilçelerimizden birisidir. Tesisat sorunlarının başın da yer alan su kaçağı Zeytinburnu ilçemizde baş göstermektedir.

Eski usul ustadan görme kırıp dökerek sorunları bulmaya çalışmak mazide kaldı. Ersoylar tesisat kırmadan su kaçağı bulma ile siz değerli müşterilerimize kaliteli ve garantili hizmet sunmaktan gurur duymaktadır.

Günümüzde kullanılan teknolojik cihazlar eski yöntemlerden uzak olmasının yanında kısa zaman da garantili sonuçlar sağlanmaktadır.

Banyo, mutfak, tuvaletlerinizi ve tesisatınızı gelişi güzel kırdırmaya son. Hassas ölçüm yapan bu cihazlar sorunların köküne inerek gereksiz kırma işlemlerine ihtiyaç duymadan anında müdahale şansı tanımaktadır. Artan yenilikler ile beraber cihazlarla kırmadan su kaçağı noktasal tespit ve onarıma olanak sağlamaktadır.

Demir tesisat sorunları zamana bağlı yıpranma ile paslanma, çürüme gibi sebeplerden su sızıntıları yaşanmaktadır.

Plastik tesisat sorunları eksik malzeme, ucuz işçilik, basınçlı şebeke suyunu sebep olmasından dolayı tesisat kaçağı görülmektedir. Acemi kişiler cihazların kullanımı hakkında bilgi sahibi olmadıkları için, garantili ve doğru tespit yapılamaz, yanlış tespitle doğru onarım mümkün olmadığı gibi geri dönüşümü olmayan onarımlarla karşılaşılmaktadır.

Ev ve işyerlerinizde su kaçağından şüpheleniyorsanız, uzman ve kurumsal firmalarla irtibata geçmelisiniz. Firmamız Ersoylar tesisat, temiz su tesisatlarına dinleme cihazıyla, pis suya kamera ve detektör yardımıyla, merkezi sisteme termal kameralarla tespit, gerçekleştirilmektedir.

Yapılan tespit ve onarımlar bir yıl firmamız tarafından garanti altına alınmaktadır.

İstanbul’un bütün ilçe ve semtlerine haftanın 7/24 saat tam donanımlı araçları ile deneyimli ekipleri ve ekipmanlarıyla kaliteli, garantili hizmet sunmaktadır.

Beş telsiz mahallesi, Çırpıcı mahallesi, Gökalp mahallesi, Kazlı çeşme mahallesi, Maltepe mahallesi, Merkez efendi mahallesi, Nuri paşa mahallesi, Sümer mahallesi, Telsiz mahallesi, Veli efendi mahallesi, Yeni doğan mahallesi, Yeşiltepe mahallesi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir