İçeriğe atla

Tıkanıklık Açma

 

Zeytinburnu tıkanıklık açma kırmadan robotla pimaş açma hizmeti veren profesyonel su tesisatçısı.

Günlük hayatınızı zora sokan ve hayatınızın olağan akışını olumsuz olarak etkileyen en önemli sorunların başında tıkanıklık problemi yer almaktadır.

Su borularında meydana gelen ve su kaçağına sebebiyet veren tıkanıklıklar genel olarak sizin yaptığınız bilinçsizce hareketler sonucu ortaya çıkar.

Bu nedenle dikkatli kullanım sonucu bu problemi ortadan kaldırabilirsiniz.

Daha çok banyo, mutfak ve tuvalet gibi bölümlerde meydana gelen tıkanıklıklar, sağlık açısından da sizleri kötü yönde etkilemektedir.

Sürekli kullanılan ve temizlik tutulması gereken yerlerde meydana gelen tıkanıklıklar, kötü koku yayılmasına da vesile olmaktadır.  Çöpe atmanız gereken katı maddeleri, tuvaletlere, banyo ve mutfak lavabolarına atmanız sonucu ortaya çıkan bu sorunlara erken müdahalede bulunmanız da önemlidir.

Robotla Tıkanıklık Giderme

Erken müdahale ile, olası ciddi problemlerin de önüne geçmeniz mümkün olacaktır. Özellikle umumi tuvaletlerde meydana gelen tıkanıklık sorunlarını kısa süre içerisinde salgın hastalıkların da önünü açacaktır.

Tıkanıklık sorunu tek başınıza üstesinden gelebileceğiniz bir problem olmadığından alanında uzman ve bilgili tesisat firması tarafından tamir edilmelidir. Tıkanıklık arızalarında sürekli yaptığınız en büyük yanlışın başında yapı marketlerden aldığınız lavabo açıcılar gelmektedir.

% 100 kimyasal olan lavabo açıcıları plastik olan su borularının içine uyguladığınızda ve üzerine sıcak su döktüğünüzde su borunuz erir ve ortaya daha ciddi su kaçağı gibi problemler çıkarır. İstanbul tıkanıklık açma servisimiz en zahmetli su tesisatı sorunlarını bile kısa süre içerisinde ortadan kaldırarak sizlere garanti vermektedir.

Kırmadan Pimaş Açma

İstanbul tıkanıklık açma firmamız, teknolojinin son model cihazlarını kullanarak, tıkanıklığı açar. Kamera ve robot kullanan firmamız, evvela kamera ile tıkanıklığı noktasal olarak görüntüler. Noktasal olarak görüntülenen yere ardından ucu sivri bıçaklı robot gönderilerek katı madde parçalanır. Parçalanan katı maddenin borudan tam olarak atılması için de son olarak tazyikli su uygulaması ile borular yıkanır ve kirli su dışarıya akıtılır.
Firmamız İstanbul’un bütün ilçe ve semtlerine geniş kadrosuyla aynı gün içerisinde servis olanağı sağlayarak sabit fiyat garantisi verir.
Firmamız sizlere sağladığı bütün bu hizmetleri garanti kapsamında gerçekleştirmektedir.

Sizlere bir telefon kadar yakın olan firmamızı iletişim bölümünde yer alan telefon numaraları ile arayabilir ve randevu talebinizi oluşturabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir