İçeriğe atla

Su Tesisatı Bakım Onarım

İstanbul gibi büyük kentlerde yaşanan yapısal sorunların başında su tesisatı arızaları gelmektedir. Bunun nedeni ise, İstanbul altyapı sisteminin yeterli olmamasıdır. Her geçen gün artan nüfus zaten eskimiş olan altyapı sistemini daha da tahrip etmekte ve yetersiz şekle sokmaktadır.
İstanbul’daki barınma ihtiyacını karşılamak amacıyla yapılan yüksek binalara dayalı olarak da ortaya bazı istenmeyen problemler çıkabilmektedir.
Eskiden sadece eski yapıların banyo, mutfak ve tuvalet gibi bölümlerinde meydana gelen su tesisatı arızaları günümüzde çeşitli nedenlerle, eski yeni demeden her türlü yapıda meydana gelmektedir.
Farklı sebeplerle her türlü yapıda gün yüzüne çıkan su tesisatı sorunu, eski binalarda kullanılan su tesisatı sisteminin yetersiz olması sonucu gün yüzüne çıkarken, yeni binalarda da kalitesi düşük boruların kullanılması veya yanlış eğim nedeniyle meydana gelmektedir.


Su tesisatı sorunu nerede ve ne şekilde ortaya çıkarsa çıksın yapmanız gereken işlem çok basittir. Alanında uzman bilgi ve deneyim sahibi bir su tesisatçı firması ile anlaşmak. Su boruları gözle görünmediğinden bu nedenle tamiri bilgi ve deneyim gerektiren su tesisatı sorunları ile tek başınıza başa çıkmanız mümkün değildir. Bu nedenle uzman bir yardım almanız şarttır.
Eskiden teknolojik gelişmelerin henüz bu kadar hız kazanmadığı dönemlerde meydana gelen arızalar sizleri hem maddi açıdan hem de enerji açısından oldukça yormaktaydı.


Gözle görünmeyen su borularında meydana gelen arızaların tespiti tamir işleminden daha zahmetli geçmekteydi. Su borularındaki arızaları tespit etmek için üzerindeki beton veya fayanslar rastgele işlemlerle kırılır, dökülür ardından tamir işlemi gerçekleştirilirdi.

Her geçen gün insan hayatını biraz daha kolaylaştıran teknolojik gelişmeler günümüzde bu sorunu ortadan kaldıran cihazları üretmiş olsa da bu cihazları kullanamayan sokak aralarında tesisatçılık yapan birçok su tesisatçı firması hâlâ eski usul teknikleri kullanarak sizleri zor durumda bırakmaktadır.
İstanbul kırmadan dökmeden su tesisatı sorunlarını noktasal olarak tespit eden su tesisatçı firmamız sizlere bir telefon kadar yakındır. En zahmetli olarak görülen su tesisatı arızalarınızı kısa süre içerisinde titiz bir çalışma sonucu tamir eden tesisat ustalarımız sizlere sağladıkları bütün işlemler için garanti de vermektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir