İçeriğe atla

Su Tesisatçısı

İstanbul zeytinburnu su tesisatçı firmamız zeytinburnu ilçesi gibi büyük semtlerde sık sık görülen su tesisatı sorunu sizleri hem maddi anlamda hem de enerji anlamında oldukça yormaktadır. Elde olmayan sebeplerle meydana gelen bu sorunların önüne geçmek neredeyse imkansızdır.


Eski yapılarda kullanılan su tesisatı sisteminin eskimesi sonucu tahribata uğramasıyla meydana gelen bu arızalar, son dönemlerde yapılan yüksek binalarla birlikte yeni yapılarda da görülmeye başlanmıştır.

İstanbul nüfusunun her geçen gün artması beraberinde birçok problemi de getirmektedir. Bu problemlerin başında hiç kuşkusuz su tesisatı sorunu yer almaktadır. Yeni binalarda meydana gelen su tesisatı su kaçağı gibi sorunlarının iki ana nedeni vardır.

Profesyonel Sıhhi Tesisat Çözümleri

Bunlardan birincisi, kullanılan su borularının kalitesiz olması iken diğer bir nedeni de, yanlış eğim verilmesidir. Su tesisatı sorunu her ne sebeple meydana gelirse gelsin yapmanız gereken tek işlem alanında bilgi ve deneyim sahibi bir su tesisatçı firmasını aramaktır. Su tesisatı sorunları oldukça ciddi problemler olduğundan tek başınıza başa çıkmanız neredeyse imkansızdır.
Bu sebepten profesyonel yardım almanız gerekmektedir. Su borularının yer altında bulunması su kaçağı tespit işlemini zorlaştırmaktadır. Bu nedenle tamir işlemi için alacağınız profesyonel yardımı iyi belirlemeniz gerekmektedir. Sokak aralarında tesisat işi yapan amatör sokak ustaları hala eski usul teknikleri kullanarak sizleri zor durumda bırakmaktalar.

Eskiden elde olmayan cihazlardan dolayı insan gücüne bağlı olarak tamir edilen su tesisatı arızaları gelişen bilim ve teknoloji sayesinde ortadan kalkmıştır. Eski usul teknikleri uygulayan su tesisatçıları su borularının üzerindeki beton ve seramikleri kırarak, tespit işlemini gerçekleştirdiğinden bütün plan ve programlarınızı alt üst etmektedir.

Kırma işlemine bağlı olarak ortaya çıkan zahmetli işlemler nedeniyle, günlerce evden çıkamazdınız. Kırmaya bağlı olarak meydana gelen molozları atmak, yeniden onarmak ve temizlik işleri günlerce hatta bazen haftalarca zamanınızı alacaktır.

Su Tesisatı Onarımı ve Diğer Hizmetler

  • Su kaçağı bulma
  • petek temizliği
  • Tıkanıklık açma

Teknoloji alanında yaşanan gelişmeler ile birlikte zahmetli sorunların tamamı tarihin tozlu raflarına kaldırılmıştır. Teknolojik cihazlar sayesinde noktasal olarak gerçekleşen tespit işlemi sonrası, titiz bir çalışma yürütülerek arıza tamir edilir. İstanbul kırmadan dökmeden su tesisatı arızalarını tamir eden firmamız, alanında bilgili ve deneyimli su tesisatı ustaları ile çalışarak en zorlu sorunların karşısında bile sizlerin yanında yer alarak, bu arızayı tamir eder.

Uyguladığı teknolojik yöntemlerle İstanbulluların en çok tercih ettiği su tesisatı firması haline gelen firmamız, sizlere sağladığı bütün hizmetler için garanti de vermektedir. Firmamız geniş ve uzman sertifikalı kadrosuyla İstanbul’un bütün ilçe ve semtlerine hizmet olanağı sunmaktadır.

Betonu çürüterek ciddi yapı problemlerine neden olan bu tür sorunların tamirini geciktirmemeniz sizlerin yararına olacaktır. Firmamızdan ayrıntılı bilgi almak ve randevu oluşturmak için iletişim bölümünde yer alan telefon numaralarını arayabilirsiniz.

Su giderleri tıkanıklık açma konusundada hizmet veren firmamız sizlere kırmadan gider açma tıkanmış lavobo gideri açma gibi hizmetler vermektedir.

Kirlenmiş petekler ısınmaz bu nedenle petek temizliği yaptırmalısınız su tesisat firması olarak zeytinburnu ilçesinde profesyonel su tesisatçı hizmeti vermekteyiz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir