İçeriğe atla

Seyitnizam Tıkanıklık Açma

Seyitnizam Kameralı Tıkanıklık Açma Ustası

Seyitnizam tıkanıklık açma kırmadan dökmeden tıkanıklık tespit bakım onarım tamir çalışmalarını uzman ekiplerimiz ile profesyonel bir şekilde gerçekleştiren yetkili su tesisatçı firmasıyız.

Yapacağımız tüm çalışmalar firmamız tarafından garanti sertifikalı iş teslimatı adı altında yapılarak güvence verilmektedir. Bakım onarım esnasında oluşabilecek her türlü hasar ve zarardan tamamen firmamız sorumludur.

Yıllardır kullanmış olduğunuz su tesisatlarında kireçlenme yabancı cisim kaçması sonucu tıkanıklıklar meydana gelebilir.

Bu tıkanıklık problemleri su baskını rutubet eşyalarınızın zarar görmesi pis bir koku sağlık problemlerinin başlaması gibi hem bütçenize hemde sağlığınıza zarar verebilecek boyutta olabilir.

Ersoylar Tesisat firması olarak kalite standartlarına uygun yapacağımız çalışmalarda sizlere uzun vadede memnuniyet sözü veriyoruz. Tüm kurum ve kuruluşlardan almış olduğumuz üstün başarı belgesi ve yetki belgeleri ile sizlere güvenilir hizmet sunuyoruz.

Tuvalet banyo mutfak lavabo klozet küvet tüm daire içi donanım tesisatı ofis büro iş yeri mağaza fabrika dinlenme alanları camiler gibi tüm alanlarda faaliyet göstermekteyiz.

Seyitnizam Tıkanıklık Açma Servisi

Bünyemizde bulunan uzman kadromuz tesisatçı ustalarımız servis ekip personelimiz ve kullandığımız son teknolojik ekipmanlar ile hizmet vermekteyiz.

Kullandığımız termal görüş kameraları akustik ses dinleme cihazları ve tesisatçı ustalarımızın çalışmaları sonucu tıkanıklık kırmadan dökmeden başarılı bir şekilde tespit edilmektedir.

Her nerede olursanız olun tüm il ilçe semt ve mahallelerde hizmet vermekteyiz. Bizlere bir telefon kadar uzaktasınız.

7/24 İletişim imkanı sunan firmamız sizlere günün her saati hizmet vermektedir. Detaylı bilgi ve destek almak için bizimle irtibata geçiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir