İçeriğe atla

Pis Su Kaçağı Tespiti

Pis su sızıntısı bulma zeytinburnu servisi kırmadan sızıntı tespiti ve kaçak onarımı yapmaktadır.

Ev ya da iş yerinizin banyo, mutfak ve tuvalet gibi bölümlerinde rastlanan ve hayatınızın olağan akışını olumsuz yönde etkileyen tıkanıklık sorunları oldukça ciddi ve masraflı bir problemdir.

Su tesisatı sisteminde meydana gelen su kaçağı sorunları genel olarak sizden kaynaklanan sorunlar nedeniyle ortaya çıkmaktadır.

Bilinçsiz kullanım sonucu ortaya çıkan bu arızalar sizleri oldukça zor durumda bırakmaktadır. Özellikle ortaya çıktığı bölümlerin, sürekli kullanılan ve günlük ihtiyaçların karşılandığı yerler olması nedeniyle sizleri daha fazla zor durumda bırakmaktadır.

Tıkanıklık Pis Su kaçağına Yol Açar !

Tıkanıklık sorunu sizden kaynaklanan bir sorun olduğundan, yapmamanız gereken işlemlere dikkat etmeniz durumunda kolay kolay bu sorun ile karşılaşmazsınız.

Örneğin, banyoya lavabosuna attığınız kıl, tüy, sabun artıkları, mutfak lavabosuna döktüğünüz yemek artıkları ve katı yağlar, tuvalete attığınız, peçete, havlu ve kağıtlar tıkanıklığa yol açtığından, çöpe atmanız gereken yabancı cisimleri lavabolara atmamanız durumunda bu sorun ile karşılaşmazsınız.

Tıkanıklık sorunu ile karşılaştığınızda su kaçağı sorununa yol açarsınız. Buda pis su kaçağıdır. Ustalar pis su kaçağını tespit etme için cihazlar kullanırlar.

Tıkanıklığı açmak için yaptığınız diğer bir yanlış uygulama da yapı marketlere gidip, lavabo açıcı almaktır. Nalbur veya yapı marketlerden aldığınız lavabo açıcıların tamamı % 100 kimyasal olduğundan ve üzerine sıcak su uygulandığından tesisat sistemindeki plastik olan su borularına zarar vermekte ve daha ciddi yapı sorunlarına neden olmaktadır. Bu nedenle yıllardır doğru diye bildiğiniz bu yanlış uygulamayı tekrar etmemenizde sizler için yarar olacaktır.
Eskiden işi bilmeyen su tesisatçılarının uyguladığı yöntemler nedeniyle, hayatınızın korkulu rüyası olan tıkanıklık açma işlemi, günümüz teknolojisinde yaşanan gelişmeler sayesinde kısa süre içerisinde ortadan kalkmaktadır.

Özellikle sağlık ve hijyen açısından önemli bölümler olan, mutfak, banyo ve tuvaletlerde tıkanıklık sorunun görülmesi, sağlık açısından da sizleri tehdit etmektedir. Sürekli temiz kalması gereken bölümlerde, tıkanıklıktan dolayı, temizlik işlemi gerçekleştirilemez ve bu nedenle de ciddi sayıda bakteri üreyerek, sizleri hasta bile etmektedir.
İstanbul zeytinburnu tıkanıklık açma ve su kaçağı bulma servisimiz, kırmadan dökmeden teknolojinin son harikası olan cihazlar ile arıza tespit işlemini gerçekleştirmekte ve tamirini yapmaktadır.

Kamera ile su kaçağı tespiti zeytinburnu ilçelerinde tesisat ve robot yardımıyla tıkanıklığa neden olan katı cismi görüntüleyen ve parçalayarak borulardan atan firmamız, sizlere garanti sağlayarak, aynı gün servis olanağı da sunmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir