İçeriğe atla

Petek Temizliği

Zeytinburnu Petek Temizliği konusunda en uygun fiyata temizleme yapan kombi petek servisi.

Özellikle kış aylarında ihtiyacını duyduğumuz kalorifer peteklerinin zamanında temizliği yapılmadığı durumlarda oldukça sert bir kış geçirmek zorunda kalırsınız.

 

Kışın soğuklarından korunmak için sarıldığımız peteklerde zaman içerisinde oluşan kirlerden arındırmak için periyodik olarak temizliğinin yapılması gerekmektedir.
Kombi ile petek arasındaki ısı alışverişi sağlanırken, tesisat sisteminden gelen su kullanılır.

Şebekeden alınan su, kireçli ve çamurlu olduğundan, zaman içerisinde petek aralarında kireç ve çamur tortularına neden olarak, peteklerinizin bir tarafının yanıp bir tarafının yanmamasına neden olmaktadır.


Petek temizliği zamanında yapıldığı durumlarda kışı sıcak ve mutlu geçirirsiniz. Petek temizliği oldukça ciddi bir işlem olduğundan ertelenmesi sizlere zarar verecektir. Petek temizleme işlemi uzmanlık isteyen bir sorun olduğundan tek başınıza bu sorun ile mücadele etmeniz neredeyse imkansızdır.

Petek temizleme işleminde dikkat edilmesi gereken en önemli husus, kombi bakımı ile karıştırılmamasıdır.

Çoğu kez, kombi bakımı ile petek temizliği karıştırıldığından, kombinin bakımını yaptırıp, petek temizleme işlemini yaptırmazsınız. Ancak bu iki işlem birbirinden ayrı olduğundan petek temizleme işlemini mutlaka yaptırmanız gerekmektedir.

Eskiden petek temizleme işleminde yapılan yanlış yöntemler nedeniyle hem uzun zaman hem de bir hayli para harcardınız.

Eski usul teknikleri kullanan firmalar, tek tek bütün peteklerinizi yerinden sökerek, banyoya taşır ve tazyikli su ile yıkar ardından tekrar bu petekler yerine takılırdı. Bu işlem hem uzun süre zaman kaybettirir hem de bir çözüm olmazdı sizlere.

Alanında uzman ustaları ile sizlere profesyonel hizmet veren İstanbul petek temizleme firmamız, kombi ile petek arasındaki ısı alışverişini gerçekleştiren, su tesisatından gelen kireçli suyun tortulaşması sonucu oluşan kirleri, teknolojinin son harikası olan ilaçlar uygulayarak kireç ve çamur kalıntılarını kökünden sökerek peteklerinizi tertemiz eder.

Son olarak peteklerden temizlenen kireç ve çamur kalıntılarını kimyasallı su ile yıkayan firmamız, pis suyu dışarıya akıtarak sizlere ilk gün ki gibi tertemiz su borusu sunar.

Sizlere sağladığı bütün hizmetler için garanti veren firmamız sizlere bir telefon kadar yakındır. Minimum ücretlerle maksimum hizmet vermeyi kendisine ilke edinen firmamız, İstanbul’un en çok tercih edilen petek temizleme firmasıdır.

 

Bu Temizlik Radyatörlere Bir Zarar Verir mi ?

Petek temizliği esnasında yapılan hatalar kombi su tesisatına ve kalorifer peteklere zarar verebilir. Kalorifer radyatör temizliğine uygun olmayan cihazların temizlikte kullanılması tesisata ciddi zararlar verebilir. Temizlik için uygun cihazlara sahip olan temizlik şirketleri ile çalışmalısınız. Unutmayın ki petek temizleme için garanti veren bir firma şuan yoktur. Rothenberger marka Alman malı temizlik cihazları kullanan firmalardan bu işlemi yapmasını isteyiniz.

Basıncı yüksek olan cihazlar illaki su tesisatına zarar verir. Bu zarar temizliği uzun yıllar yapılmamış kombi su tesisatlarında daha kısa sürede ortaya çıkar. Oluşacak sorun su kaçağı yada kombi motorunun yanması ile sonuçlanmaktadır.

Kalorifer Petek Temizliği Fiyatları ?

 

Petek temizleme konusunda uzman firmamız İstanbul ve ilçelerinde mobil servis sunmaktadır. Anadolu yakasında 1 Avrupa yakasında 3 şubesi olan temizleme firmamız bu işlemleri uygun fiyat anlayışı ile yapmaktadır.

Petek temizleme fiyatı 150TL  bu fiyata temizlik kimyasalı dahildir. Koruyucu kimyasal firmamız tarafından hediye edilmektedir. Bu fiyat 4-6 radyatör arası için geçerli olup Dubleks daire ve Villa gibi alanlarda değişim göstermektedir. Merkezi sistem ısıtma sistemleri temizliği fiyatları için bizi aramalısınız.

Kalorifer tesisatı boru temizliği ve petek temizlemede % 25 oranında fiyatlarda indirim yapmış bulunmaktayız.

kalorifer Petek temizleme servisi hizmeti veren firmamız kış kampanyası ile fiyatlara % 10 Oranında indirim yapmıştır.

Petek temizliği servisi telefon 0212 5700744 numaralarından bize ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir