İçeriğe atla

Nuripaşa Petek Temizliği

Nuripaşa petek temizliği firması olarak siz değerli müşterilerimizin ısınma alanlarında kullandığı ve problem yaşadığı tüm kombi bakım ve petek temizliği işlemlerini başarıyla gerçekleştiren yetkili firmayız.

Kış aylarında oluşabilecek olumsuz hava koşullarına karşı sizleri daha korunaklı ve rahat bir kış geçirmeniz için tüm kombi bakım ve petek temizliğini gerçekleştirmekteyiz.

Petek bakımlarını yaptırmazsanız eğer mevcut ısı dışarıya vurmaz ve daha fazla yakıt harcamasına sebep olmaktadır.Hem kendinize hem bütçenize zarar vermemeniz için bakımların yaptırılması gerekir.

Her nerede olursanız olun tüm il ilçe semt ve mahallelerde hizmet vermekteyiz. Bizlere bir telefon kadar uzaktasınız.

Yapacağımız tüm çalışmalar firmamız tarafından garantili iş teslimatı adı altında yapılarak güvence altına alınmaktadır.

Ofis büro iş yeri fabrika tüm daire içi ve apartman gibi her ısınma alanında faaliyet göstermekteyiz.

Detaylı bilgi ve destek almak için bizimle iletişime geçiniz.

Nuripaşa Petek Temizliği Nasıl Yapılır ?

Firma olarak bünyemizde bulunan uzman kadromuz tesisatçı ustalarımız ve kullandığımız son teknolojik ekipmanlarla tüm bakımları güven ve hassasiyet eşliğinde yapmaktayız.

Kimyasal madde kullanılarak makinelerle yapılan temizlemeler de hiç bir çevre kirliliği oluşmamaktadır. Petekler sökülmeden bulunduğu yerde temizleme yapılmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir