İçeriğe atla

Merkezefendi Tıkanıklık Açma

Merkezefendi Kırmadan  Tıkanıklık Açma Ustası

Merkezefendi tıkanıklık açma kırmadan dökmeden tıkanıklık tespit bakım onarım tamir çalışmalarını uzman ekiplerimiz ile profesyonel bir şekilde gerçekleştiren yetkili su tesisatçı firmasıyız.

Yapacağımız tüm çalışmalar firmamız tarafından garanti sertifikalı iş teslimatı adı altında yapılarak güvence verilmektedir. Oluşabilecek her türlü hasar ve zarardan tamamen firmamız sorumludur.

Yıllardır kullanmış olduğunuz su tesisatlarında kireçlenme yabancı cisim kaçması sonucu tıkanıklık meydana gelebilir.

Bu tıkanıklıklar su baskını su faturasının yüksek gelmesi rutubet eşyalarınızın yıpranması pis bir koku sağlık problemlerinin başlaması gibi hem sağlığınıza hemde bütçenize ağır zararlar verebilir.

Tuvalet banyo mutfak lavabo klozet küvet ofis büro iş yeri mağaza fabrika dükkan daire içi donanım tesisatı gibi tüm alanlarda faaliyet göstermekteyiz.

99 TL den başlayan tıkanıklık açma ücretlerimizden faydalanmak için hemen bizimle iletişime geçin.

Merkezefendi Tıkanıklık Açma Servisi

Kullandığımız termal görüş kameraları akustik ses dinleme cihazları ve tesisatçı ustalarımızın çalışmaları sonucu tıkanıklık kırmadan dökmeden noktasal olarak tespit edilerek bakım ve onarım yapılmaktadır.

Bünyemizde bulunan uzman kadromuz tesisatçı ustalarımız servis ekip personelimiz ve kullandığımız son teknolojik ekipmanlar ile hizmet vermekteyiz.

Her nerede olursanız olun tüm il ilçe semt ve mahallelerde hizmet vermekteyiz. Bizlere bir telefon kadar uzaktasınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir