İçeriğe atla

Kazlıçeşme Tıkanıklık Açma

Kazlıçeşme Tıkanıklık Açma Ustası

Kullandığımız termal görüş kameraları akustik ses dinleme cihazları ve tesisatçı ustalarımızın çalışmaları sonucu tıkanıklık kırmadan dökmeden noktasal olarak tespit edilerek bakım ve onarım yapılmaktadır.

Bünyemizde bulunan uzman kadromuz tesisatçı ustalarımız servis ekip personelimiz ve kullandığımız son teknolojik ekipmanlar ile hizmet vermekteyiz.

Yıllardır kullanmış olduğunuz su tesisatlarında kireçlenme veya yabancı cisim kaçması sonucu tıkanıklıklar meydana gelebilir.

Bu tıkanıklıklar su baskını su faturasının daha yüksek gelmesi rutubet eşyalarınızın zarar görmesi pis bir koku sağlık problemlerinin başlaması gibi hem sağlığınızı hemde bütçenizi etkileyebilecek  boyutta olabilir.

Yapacağımız tüm çalışmalar firmamız tarafından garanti sertifikalı iş teslimatı adı altında yapılarak güvence verilmektedir. Tüm kurum ve kuruluşlardan almış olduğumuz üstün başarı belgesi ve yetki belgeleri ile sizlere güvenilir hizmet sunuyoruz.

Kazlıçeşme Tıkanıklık Açma Servisi

Tüm kurum ve kuruluşlardan almış olduğumuz üstün başarı belgesi ve yetki belgeleri ile sizlere güvenilir hizmet sunuyoruz.

Tıkanıklık açma kırmadan dökmeden tıkanıklık tespit çalışmalarını uzman ekiplerimiz ile profesyonel bir şekilde gerçekleştiren yetkili su tesisatçı firmasıyız.

Tuvalet banyo mutfak lavabo klozet küvet daire içi donanım tesisatı ofis büro iş yeri mağaza fabrika camiler daireler gibi tüm tesisat alanlarında faaliyet göstermekteyiz.

Her nerede olursanız olun tüm il ilçe semt ve mahallelerde hizmet vermekteyiz. Bizlere bir telefon kadar uzaktasınız.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir