İçeriğe atla

Kameralı Su Kaçağı Tespiti

İstanbul gibi büyük kentlerde yapı sistemi içerisinde oluşan sorunlar, sizlere daha fazla zahmet ve masraf çıkarmaktadır. Bunun nedeni ise, İstanbul’da yerleşim daha çok apartman dairelerinden oluşmasıdır.
Apartman dairelerinde meydana gelen yapısal sorunların tamamı, alt veya üst katınızdaki komşunuza da sirayet edeceğinden yapılan zahmet ve masraf katlanmaktadır. Yapı sistemi içerisinde özellikle apartman dairelerinde meydana gelen ve sizleri bir hayli zahmete ve masrafa sokan sorunların başında su kaçağı problemi gelmektedir.
Su kaçağı sorununa bir apartman dairesinde rastladıysanız ve erken müdahale yaptırmadıysanız yandınız demektir. Su borularında oluşan sızıntı zaman içerisinde beton ve seramiği delerek alt katınızda oturan komşunuzun evine de gireceğinden komşunuzun evinde de ciddi hasarlar meydana gelmektedir. Sizden kaynaklanan sorun yüzünden evi su ile dolan komşunuz bu durumdan hoşnut olmayacağı gibi soluğu doğru sizin evinizde alacaktır. Komşunuz ile olan ilişkilerinde zedeleneceği bu arıya erken müdahalede bulunup, alanında bilgi ve deneyim sahibi su tesisatçı ustaları ile sorunu ortadan kaldırmanız sizlerin yararına olacaktır.


Su kaçağı sorunu, eski yeni dinlemeden çeşitli nedenlerle her türlü yapıda meydana gelmektedir. Özellikle yeni binalarda kullanılan kalitesiz su boruları veya yanlış eğim nedeniyle ortaya çıkan su kaçakları oldukça moral bozmaktadır.

Su borularının yer altında olması gözle görünememesi nedeniyle oldukça zahmetli işlemler sonunda tespiti gerçekleşmekte ve bu nedenle tespit ve tamir işlemi uzmanlık istediğinden tek başınıza bu sorun ile mücadele edemezsiniz.
Alanında bilgi, deneyim ve güçlü referans sahibi su tesisatçı firmaları ile anlaşarak en zorlu su kaçaklarını bile günümüzde ortadan kaldırabilirsiniz.
İstanbul kırmadan dökmeden noktasal olarak su kaçağı tespit işlemi sağlayan firmamız, her geçen gün insan yaşamını biraz daha kolaylaştıran teknolojik gelişmelerden yararlanarak ortaya çıkan zorlu sorunları ortadan kaldırmaktadır.
Teknolojinin son harikası olan akustik dinleme adlı su sesine karşı duyarlı cihazlar ile sizlere hizmet veren firmamız, yaptığı her işlem için sizlere garanti vermektedir.
İstanbul’un bütün ilçe ve semtlerine aynı gün içerisinde servis olanağı sağlayan firmamız, minimum ücret politikasıyla sizlere kaliteli hizmet sağlamaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir