İçeriğe atla

Beştelsiz Su Kaçağı Bulma

Beştelsiz Su Kaçağı Bulma olarak su kaçağı şikayetleriniz ve tüm tesisatçılık hizmetlerimiz için sadece bir telefon uzağınızdayız. Çalışma arkadaşlarımız tesisatçılık alanında yeterli bilgiye fazlası ile sahiptir.

Su kaçakları artık canınızı sıkmasın. Her nerede olursanız olun, evlerinizde veya iş yerlerinizde, su kaçağının olduğu tüm yerlere müdahale ediyoruz.

Su kaçakları başlıca belirtileri vardır.  Örneğin; tavandaki su kaçaklarında tavandan su damlaması veya tavan boyasının sökülmesi  gibi durumlar olur, duvar aralarında ki su kaçakları, duvarların rutubetlenmesi ile kendilerini belli ederler.

Bazı su kaçaklarında da hiçbir belirti yoktur. kaçağın nerede olduğu kesinlikle belli değildir. Kaçağın olduğu sadece yaptığı ağır kokudan anlaşılır.

Beştelsiz Su Kaçağı Bulma olarak yeri belli olan su kaçaklarına da, belli olmayan su kaçaklarına da her türlü gerekli müdahaleyi yapıyoruz.

Kaçağın bulunduğu bölgeyi özel termal kameralar yardımı ile gözden geçiriyoruz. Ardından akustik ses dinleme cihazları devreye giriyor. Kaçağın bulunduğu alanı dinleyerek, kaçak olan yeri milimetrik olarak buluyoruz.

Çok küçük bir tadilat bölgesi oluşturuyoruz ve gerekli işlemi kısa süre içerisinde bitiriyoruz.

Yaptığımız işçilik %100 çözüm odaklıdır.

Beştelsiz Su Kaçağı Bulma ve Hizmetlerimiz

  1. Su tesisatçılığı
  2. Su kaçağı bulma
  3. Pimaş ve tıkanıklık açma
  4. Petek temizliği

Beştelsiz Su Kaçağı Bulma olarak yukarıda belirttiğimiz tüm hizmetleri veriyoruz. Bizi belirtilen başlıklar altında ki tüm tesisatçılık ihtiyaçlarınız için arayabilirsiniz.

Bizi tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ederiz…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir